Tel:   +90 212 727 28 00 pbx
  info@silivriparkhotel.com
Silivri Park Hotel

1999 yılında hizmet vermeye başlayan Silivri Park Hotel  88 oda, 174 yatak kapasitesine sahiptir. Silivri İlçe merkezindeki Deniz Manzaralı Otelimiz, Atatürk Havalimanı’na, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne ve CNR Expo Fuar Merkezine 40 dk., Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine 20 dk. ve çevredeki organize sanayi bölgelerine 25 dk. mesafededir. Hizmet anlayışımız güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile tamamen misafir memnuniyeti odaklıdır.

Silivri Park Hotel bir Necip Sarıbekir Şirketler Grubu Kuruluşudur.

Geçmişten Günümüze
Geçmişten günümüze tarihçemiz.
2017
Günümüz

Kalitemiz ve hizmet anlayışımız günden güne büyümekte ve gelişim göstermektedir. Sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına sürekli olarak yenilik içerisinde yolumuza devam etmekteyiz...

1999
Kuruluş

1999 yılında hizmet vermeye başlayan Silivri Park Hotel  88 oda, 174 yatak kapasitesine sahiptir. Silivri İlçe merkezindeki Deniz Manzaralı Otelimiz, Atatürk Havalimanı’na, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’ne ve CNR Expo Fuar Merkezine 40 dk., Tüyap Fuar ve Kongre Merkezine 20 dk. ve çevredeki organize sanayi bölgelerine 25 dk.

1999
Büyüme

Hizmet anlayışımız güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile tamamen misafir memnuniyeti odaklıdır.Silivri Park Hotel bir Necip Sarıbekir Şirketler Grubu Kuruluşudur. Büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.