Skip links

Sultan Salonu

 

Otelimizin 1. katında bulunan Restaurantımız 180 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Kahvaltılarınıza ve keyifli grup yemeklerinize dünya mutfağından lezzetler sunan, dekorasyonuyla ve rahatlığıyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekanda sizi bekliyoruz.

 

Park Roof Restaurant

 

Otelimizin 8 katında bulunan A La Carte Restaurantımız 80 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Misafirlerimizin damak tadına Akdeniz mutfağıyla hitap eden, kentin yoğunluğundan uzak yemek yerken dinlenebileceğiniz, Silivri’nin eşsiz deniz manzarasıyla ve ferah ortamıyla muhteşem bir akşam yemeğine ne dersiniz?

 

Park Roof Bar

 

Zarif, şık ve farklı atmosferiyle misafirlerimizin çaylarını yudumlarken farklı lezzetler tadabileceği , ailelerin çay saatinde keyifle muhabbet ettikleri bir mekanda kaliteli hizmet sunmaktadır. Park Roof Bar arkadaş sohbetleri ve iş görüşmeleri için ideal bir ortamda eşsiz Deniz manzarasını ve Silivri’nin büyüleyici ışıklarını ayaklarınızın altına serer.

 

Her gün 11:00 – 16:00 arası hizmet vermekte olan bu özel mekânda, kokteyller ve leziz atıştırmalıklar eşliğinde keyif dolu bir ortam sizi bekliyor! Roof Bar’ın sıcak atmosferinde koltuklardaki yerinizi alıp içkinizi yudumlarken doyumsuz sohbetlerin tadına varabilirsiniz.